9 січ. 2020

конкурс "Терпсихора скликає друзів"
9 січ. 2020

Конкурс "ТЕРПСИХОРА СКЛИКАЄ ДРУЗІВ"

08 січня танцювальний колектив КЗ"Бузівський заклад загальної середньої освіти""Валкнтина"та колектив Бузівського БК брали участь в конкурсі "Терпсихора скликає друзів." Танцювальний колектив "Валентина" , керівник Гончарук Валентина Павлівна , учасники: Сагателян Домініка, Сливка Христина, Макаренко Наталія, Лановенко Олександра, Щирокова Тетяна, Рябіннікова Діана зайняли ІІ місце в середній віковій категорії. Колектив "Кумоньки " , керівник Гончарук В.П.виступили як дебютанти. Вітаємо учасників. Бажаємо успіхів на творчій ниві.
3 січ. 2020

Про подовження канікул

Канікули продовжено на 3 дні. До занять приступити 13 січня 2020 року
20 груд. 2019

Новорічне свято у Бузівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів

20 грудня 2019 року у Бузівському ЗЗСО відбудося Новорічне свято для учнів 1-7 класів
18 груд. 2019

Свято Святого Миколая для дітей- сиріт Личківської ОТГ

18 грудня у стінах Бузівського закладу загальної середньої освіти відбулося свято Миколая.
12 груд. 2019

Семінар вчителів предметів художньо-естетичного циклу

12 грудня на базі Бузівського закладу загальної середньої школи відбувся семінар вчителів предметів художньо-естетичного циклу Личківської ОТГ. Присутні методисти відділу освіти Свержевська Т.В., Зелена Т.В. та вчителі шкіл ОТГ.
30 лист. 2019

Кошторис Бузівська ЗОШ

Кошторис Бузівська ЗОШ 2017
29 бер. 2015

Довший тиждень

субота 04.04 - робоча
29 бер. 2015

Знову до школи

Шановні діти ! Весняні канікули закінчилися. Нагадуємо вам, що 30 березня знову до школи. Не забудьте, що час переведено. Потрібно прокидатись на годину раніше.
9 вер. 2014

Учні Бузівської ЗОШ I -III ст. зайняли I - ше місце р районних змаганнях з туризму

Перемога учнів нашої школи в туристичних змаганнях.

День єднання — державна акція, що відбулася 16 лютого 2022 року згідно з Указом Президента України. Акція  була оголошена «З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість…», згідно з Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14 лютого 2022 року № 53/2022.

Ідея Дня єднання виникла на початку лютого 2022 року, коли з'явилася інформація про те, що саме 16 лютого Росія може здійснити повномасштабне вторгнення в Україну.

Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій.

Відповідно, 14 лютого 2022 року, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, Президент України Володимир Зеленський видав Указ, згідно з яким 16 лютого 2022 року визначене Днем єднання в Україні. Про це він повідомив у відеозверненні до українців у понеділок, 14 лютого 2022 року. «Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність»

Бузівський ліцей також доєднався до даного челенджу