Педагогічний колектив

Головне завдання нашої школи – формування особистості з почуттям власної гідності і соціальної значимості, підготовки випускника до життя в сучасному світі.

«Від творчого вчителя – творчий учень, від педагога, що прагне до удосконалення професійності - успіх загальної справи всього педагогічного колективу»- говорить директор школи Гончарук В.П.

Педагогічний колектив Бузівської ЗОШ І-ІІІ ст. складається з 17 чоловік.

Середній вік – 45 роки.
Середній стаж-28 років.
З 17 вчителів – 9 вчителів мають вищу кваліфікаційну категорію,
2 – мають звання «Учитель-методист»,
4 – «Старший учитель»,
1 – «Відмінник освіти України»

Гончарук Валентина Павлівна 1975 року народження, освіта вища. Закінчила Полтавський педагогічний університет в 2010 році, факультет культурології. Спеціаліст. Вчитель початкових класів.

Сердечна Світлана Олексіївна 1967 року народження, освіта вища. Закінчила Криворізький педагогічний інститут в 1990 році, факультет російська мова і література. І категорія, українка, стаж роботи 27 років. В даній школі працює з 1990 року. Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови.

Гейдер Валентина Іванівна 1969 року народження, освіта вища. Закінчила ДНУ в 1993 році філологічне відділення. І категорія, українка, стаж роботи 25 роботи. Вчитель німецької мови. Валентина Іванівна працює в даній школі з 1986 року.

Ковальова Любов Петрівна 1956 року народження, освіта вища. Закінчила ДДУ в 1994 році, факультет філології, вища категорія, стаж роботи 28 років. Любов Петрівна в Бузівській школі працює з 2002 року. За фахом – викладач української мови та літератури, але з 2002 року викладає географію.

Муштей Тамара Андріївна 1966 року народження, освіта середня спеціальна. Закінчила Дніпропетровське педучилище при Дніпропетровському державному університеті в 1986 році. Спеціаліст, стаж роботи 25 роки. Має педагогічне звання «Старший учитель» В даній школі Муштей Тамара Андріївна працює вчителем початкових класів з 1986 року.

Трясак Любов Олексіївна 1957 року народження, освіта вища. Закінчила ДДУ у1983 році. Викладач математики. Вчитель вищої категорії. Стаж роботи 34 роки.

Панченко Оксана Олексіївна 1984 року народження, освіта середня-спеціальна. Закінчила Дніпропетровське педучилище в 1989 році. Студентка 4 курсу ДДУ ,факультет історії. Учитель початкових класів та історії.

Сушко Любов Олексіївна 1953 року народження, освіта вища. Закінчила Слав,янський педінститут у 1980 році, факультет початкових класів. Вчитель вищої категорії, учитель-методист. Стаж роботи 35 років. Вчитель початкових класів.

Басанець Ірина Михайлівна 1963 року народження, освіта вища. Закінчила Криворізький педінститут у 1989 році, факультет початкових класів. Вчитель вищої категорії, старший учитель.Стаж роботи 28 років. Вчитель старших класів.

Педагогічний колектив Бузівської ЗОШ І-ІІІ ст. складається з 15 чоловік.

Середній вік – 45 роки.
Середній стаж-28 років.
З 17 вчителів – 8 вчителів мають вищу кваліфікаційну категорію,
2 – мають звання «Учитель-методист»,
4 – «Старший учитель»,
1 – «Відмінник освіти України»

В школі працює 4 методичних об,єднання:

- класоводів і класних керівників (керівник Гейдер В.І.. – вчитель вищої категорії, «Старший учитель»);

- вчителів гуманітарного циклу(керівник – Басанець О.М. – вчитель вищої категорії, «Вчитель- методист», «Відмінник освіти України»);

- вчителів природничо- математичного циклу (керівник Трясак Л.О. – вчитель вищої категорії);

- вчителів початкових класів(керівник – Муштей Т.А..- спеціаліст, Старший вчитель).