22 січ. 2023

День Соборності України

Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлене Указом Президента України «Про День Соборності України» від 13 листопада 2014 року № 871.
18 січ. 2023

Поїздка до Перещепинського ліцею на свято

Учні Бузівської гімназії дякують ЮНІСЕФ за свято та подарунки.
7 січ. 2023

7 січня Різдво Христове

7 січня - Різдво Христове Різдво Христове — велике християнське свято, день Народження Ісуса Христа, Спасителя світу і Відкупителя людей з полону гріха. Свято Різдва Христового вважається другим після Пасхи (Великодня) великим святом, хоча у багатьох католицьких країнах народне благочестя досі відводить йому головне місце серед свят.
2 січ. 2023

Набута інвалідність

Відповідно до листа Мінсоцполітики України від 10.12.2022 № 3806/0/290-22/57 департамент освіти і науки облдержадміністрації інформує, що Дитячим фондом ЮНІСЕФ разом з навчально-реабілітаційним центором «Джерело» підготовлено брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям», яка містить інформацію про порядок дій для оформлення інвалідності дитині, види допомог та підтримки, на які має право дитина з інвалідністю, порядок їх отримання, інклюзивну освіту, рекомендації щодо батьківської підтримки дитини, облаштування домашнього та освітнього простору тощо.
30 груд. 2022

Новорічні вітання

Наближається Новий рік 2023 - найочікуваніше і найулюбленіше світське свято в році. Українці зустрінуть нинішній Новий рік в умовах війни, тому гучні святкування і салюти зараз будуть недоречні. Але сумувати і зовсім відмовлятися від свята не варто. Привітання з Новим роком 2023 зарядять вас та ваших близьких святковою атмосферою та налаштують на позитив.
20 груд. 2022

Квітковий рай у кожній школі.

Учні та вчителі Бузівської гімназії долучились до проєкту "Квітковий рай у кожній школі" та висадили 500 цибулин подарованих Нідерландською компанією.
10 груд. 2022

Міжнародний день прав людини

10 грудня святкують Міжнародний день прав людини. Це свято було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.
7 груд. 2022

День української хустки

7 ГРУДНЯ День української хустки - наша гімназія теж приєдналась до даного заходу.
6 груд. 2022

День Збройних сил Украъни

День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист.
5 груд. 2022

День волонтера

Наш освітній заклад Бузівської гімназії з перших днів війни підтримали волонтерську діяльність.

День єднання — державна акція, що відбулася 16 лютого 2022 року згідно з Указом Президента України. Акція  була оголошена «З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість…», згідно з Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14 лютого 2022 року № 53/2022.

Ідея Дня єднання виникла на початку лютого 2022 року, коли з'явилася інформація про те, що саме 16 лютого Росія може здійснити повномасштабне вторгнення в Україну.

Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій.

Відповідно, 14 лютого 2022 року, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, Президент України Володимир Зеленський видав Указ, згідно з яким 16 лютого 2022 року визначене Днем єднання в Україні. Про це він повідомив у відеозверненні до українців у понеділок, 14 лютого 2022 року. «Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність»

Бузівський ліцей також доєднався до даного челенджу