24 січ. 2024

День Соборності у школі

З нагоди Дня Соборності України та виховання у школярів почуття патріотизму і гордості за свою державу у школі були проведені тематичні заходи.
10 груд. 2023

10 грудня в світі святкують Міжнародний день прав людини.

10 грудня в світі святкують Міжнародний день прав людини. У цей день зазвичай згадують про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусиллях світового співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людини.
25 лист. 2023

90-ті роковини Голодомору

25 листопада – 90-ті роковини Голодомору 1932-1933 років в Україні Щорічно в четверту суботу листопада народ України зі скорботою згадує жертв сталінського геноциду, вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.
21 вер. 2023

21 вересня ДЕНЬ МИРУ

Національне свято - День миру в Україні відзначається в другій декаді вересня. Свято встановлено Указом Президента України в 2002 році. Святкування Дня миру проходить спільно з ініціативами організаторів Міжнародного дня миру ООН.
19 вер. 2023

Тиждень громадянського суспільства.

Міністерство освіти і науки інформує. У період з 11 до 17 вересня 2023 року вперше відбудеться Тиждень громадянського суспільства.
15 вер. 2023

Олімпійський тиждень 2023

Уже традиційно навчальний рік у Бузівській гімназії розпочинаємо із проведення Олімпійського тижня.
23 серп. 2023

День прапора 2023

Державний Прапор України - прапор із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3. Українська національна традиція символічного відображення світу формувалася упродовж кількох тисячоліть. Використання жовтого та блакитного кольорів (з різними відтінками) на прапорах України-Русі простежується від прийняття християнства.
4 черв. 2023

День вшанування пам`яті дітей, які загинули внаслідок зброїної агресії російської федерації проти України.

Лише з дня повномасштабного вторгнення армії рф на територію України внаслідок збройної агресії росії загинуло 484 українські дитини.
27 квіт. 2023

Обласний інтелектуальний марафон "Обираємо майбутнє разом"

Учні та учениці Бузівської гімназії взяли участь у марафоні.
10 бер. 2023

День Державного Гімна України

10 березня - день становлення одного з головних символів нашої держави. Саме цього дня у 1865 році на роковинах Тараса Шевченка в польському місті Перемишль уперше прозвучав майбутній гімн України - твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського.

День єднання — державна акція, що відбулася 16 лютого 2022 року згідно з Указом Президента України. Акція  була оголошена «З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість…», згідно з Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14 лютого 2022 року № 53/2022.

Ідея Дня єднання виникла на початку лютого 2022 року, коли з'явилася інформація про те, що саме 16 лютого Росія може здійснити повномасштабне вторгнення в Україну.

Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій.

Відповідно, 14 лютого 2022 року, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, Президент України Володимир Зеленський видав Указ, згідно з яким 16 лютого 2022 року визначене Днем єднання в Україні. Про це він повідомив у відеозверненні до українців у понеділок, 14 лютого 2022 року. «Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність»

Бузівський ліцей також доєднався до даного челенджу