Навчальний процес

Робота школи  спрямована на виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Національної  доктрини розвитку освіти», Указів Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти України», «Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні», реалізацію державних регіональних  програм в галузі освіти. Школа здійснює свою діяльність відповідно до Статуту. Навчально-виховний процес відбувається в одну зміну.  Над пошуком шляхів для реалізації завдань, визначених законодавством України в галузі освіти та виховання, працює педагогічний колектив реалізуючи методичну проблему « Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості».  Навчально-виховний процес  зорієнтовано на здібності, схильності, потреби і життєві плани кожного учня, на розвиток в учнів та педагогів потреби в самовдосконаленні  й самоосвіті. Навчально-виховний процес  організовано відповідно до навчального плану роботи школи на 2019-2020 н.р. Плануванню роботи передувала система заходів, які поєднують різноманітні  форми і проведені на рівні  всіх учасників навчально-виховного процесу: адміністрації, учителів, батьків, учнів.    Реалізація інваріантної й варіативної складових навчального плану здійснюється   за державними  програмами.

Органiзацiя oсвітнього процесу у 2023-2024 навчальному роцi

Орiєнтовна структура 2023/2024 навчального року

Навчальнi заняття починаються з 1 вересня 2023 року.

Навчальнi заняття органiзовуються за семестровою системою:
I семестр - з 1 вересня по 29 грудня 2023 року,
II семестр - з 15 січня по 31 травня 2024 року..

Орiєнтовнi термiни канiкул

Тривалість канікул у закладах освіти протягом навчального року не може становити менше 30 календарних днів. П. 4 ст. 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту»

осінні- з 23 жовтня по 29 жовтня 2023 року - 7 днів;
зимові- з 30 грудня 2023 року по 14 січня 2024 року - 16 днів;
весняні- з 25 березня по 31 березня 2024 року - 7 днів;
літні канікули- з дня закінчення навчального року до 31 серпня 2024 року.

Додаткові тижневі канікули для учнів 1-х класів:з 19 по 25 лютого 2024 року

Останній дзвоник:31 травня 2024 року.

Тривалість уроків у ХЛ № 36 становить:
у 1-х класах – 35 хвилин,
у 2-4-х класах – 40 хвилин,
у 5-9-х класах – 45 хвилин.

Режим роботи закладу: п’ятиденний навчальний тиждень, одна зміна.