День Соборності у школі

24 січ. 2024
З нагоди Дня Соборності України та виховання у школярів почуття патріотизму і гордості за свою державу у школі були проведені тематичні заходи.

День 22 січня в нашій гімназії був доволі насиченим. На лінійці  відбулася акція «Тільки в єдності наша сила». Учні школи, щоб підкреслити  значення  свята, одягнулися  у вишивані сорочки та створили «Живий ланцюг єднання».  Потім всі разом заспівали державний гімн України.

У 4-му класі пройшом відкритий урок до Дня Соборності України. Захід пройшов на високому методичному рівні.

Учнівське самоврядування гімназії  провели  інформаційну хвилинку «22 січня – День Соборності України» , яка покликана була поглибити знання учнів  про історію виникнення свята Соборності України та свободи, виховувати патріотичні почуття. Хвилиною мовчання вшанували присутні загиблих.

Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України.