Обласний інтелектуальний марафон "Обираємо майбутнє разом"

27 квіт. 2023
Учні та учениці Бузівської гімназії взяли участь у марафоні.

Під таким символічним гаслом пройшов обласний інтелектуальний марафон, який об’єднав освітянський загал Дніпропетровщини. Участь у навчальних перегонах взяли здобувачі освіти з 70 громад області – близько 1500 школярів. Серед них понад сорок юних інтелектуалів Покрова.

Навчальний марафон проходить під егідою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, з метою виявлення обдарованих дітей, підтримки їхнього потенціалу. Змотивувати дітей до навчання, розкрити перспективи – таку мету ставили перед собою організатори.

Марафон проходив за 12 етапами. Охоплював основні навчальні дисципліни: українську мову, англійську, польську, історію, правознавство, географію, хімію, медицину, фізику, математику, інформатику, захист України, медіаграмотність. Кожен етап містив теоретичний та практичний блоки,  завдання вимагали відмінної підготовки учасників.