"Бузівська гімназія Личківського ліцею"

Бузівська гімназія

Личківського ліцею

Личківської сільської ради
Дніпропетровської області

Адреса: 51120, вул. Шкільна, 2, с. Бузівка, Новомосковського р-н,

Дніпропетровської обл.. Україна,
тел.
сайт: http: http://buz02.klasna.com/
Рiк заснування ліцею - 1914.

Директор: учитель-методист, учитель мистецьких дисциплін    Гончарук Валентина Павлівна

Контингент учнiв: станом на 2023-2024 р. у гімназії навчається 72 учні

Мова освітнього процесу: українська

Iдея: Створення  середовища гімназії  на засадах класичної педагогiки з метою реалiзацiї вимог сучасної фiлософiї освiти.

Концепцiя: Глобально орiєнтоване навчання i виховання дiтей.

Мета: Розвиток компетентної, гармонiйно-цiлiсної особистостi, здатної до застосування набутих знань для розв'язання глобальних проблем людства, свiту. Спроможної до реалiзацiї мiсiї громадянина світу.

Прiоритет гімназії: Плекати iнтелектуально та духовно розвинену особистість з високими моральними цiнностями, яка знайде своє мiсце у глобалiзованому свiтi, буде готова до продовження освiти протягом усього життя.

Фiлософiя гімназії:

• Hавчання i виховання мають бути глобально орiєнтованими;
  • Духовнiсть, компетентнiсть, iнтелiгентнiсть - критерiї, притаманнi сучаснiй освiченiй людинi;
  • Прогрес людства визначається рiвнем iнтелекту особистостi;
  • Освiта повинна бути не вузькоспецiалiзованою, а загальнорозвивальною;
  • "Навчити глобально мислити, навчити вчитися" - не гасло, а мета дiяльностi кожного вчителя;
  • Система виховання - демократична, спрямована на те, щоб кожна дитина вiдчувала себе особистiстю;
  • Дiти, вчителi, батьки - партнери, якi розумiють i поважають фiлософiю один одного;
  • Система дiяльностi учня й учителя єдина - результат;
  • Ставлення до дитини як стратегiчного партнера, повага її самобутнiстi;
  • Виховувати у дiтей потребу пiдходити до знань як до iнструменту розв'язання життєвих проблем;
  • Висока ефективнiсть навчально-пiзновальної дiяльностi досягається завдяки глибокої її психологiзацiї;
  • Високий професiоналiзм, дослiдницька дiяльнiсть учителя, творчий пошук та творчий неспокiй - риси вчителя.

Загальнi вiдомостi:
Глобально орiєнтоване навчання - генеральний напрям педагогiчної i управлiнської дiяльностi гім назії, що сприяє адаптацiї дитини до iнтегративних процесiв людської спiльноти, створенню умов для його самореалiзацiї у рiзних видах творчої працi та задоволенню потреб та iнтересiв суспiльства.

У центрi навчально-виховного процесу гімназії стоїть учень з його обдарованiстю, високими потенцiйними можливостями та iндивiдуальними запитаннями.

У зв'язку з цим розвиток компетентної, гармонiйно-цiлiсної особистостi, як кiнцева мета дiяльностi гімназії, забезпечується у навчальному закладi за таких педагогiчних умов:

• органiзацiя глобально-орiєнтованого навчання i виховання;
  • розробка авторських i адаптованих навчальних програм;
  • модернiзацiя змiсту навчання;
  • удосконалення методiв навчання i форм органiзацiї навчально-пiзнавальної дiяльностi учнiв;
  • розвиток глобального мислення, творчого потенцiалу суб'єктiв навчально-виховного процесу;
  • створення системи проектної дiяльностi;
  • забезпечення наступностi навчання;
  • встановлення тiсної спiвпрацi з батьками та учнями;
  • реалiзацiя компетентiсної моделi випускника кожного ступеня навчання.

У процесi освiти ми вчились у минулого, намагаючись вiдтворити i вiдновити його; настав час учитися у майбутнього, випереджаючи його....

24 січ. 2024
З нагоди Дня Соборності України та виховання у школярів почуття патріотизму і гордості за свою державу у школі були проведені тематичні заходи.
10 груд. 2023
10 грудня в світі святкують Міжнародний день прав людини. У цей день зазвичай згадують про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусиллях світового співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людини.
25 лист. 2023
25 листопада – 90-ті роковини Голодомору 1932-1933 років в Україні Щорічно в четверту суботу листопада народ України зі скорботою згадує жертв сталінського геноциду, вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.